گلایه بازیگر زن از عمل‌های زیبایی روی صورتش

توضیحات:

 • باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: شیوا خسرومهر از مردم به خاطر فیزیک صورتش عذرخواهی کرد.

   شیوا خسرومهر از بازیگران  سینما و تلویزیون است او که در فیلم‌ها و سریال‌های بسیاری به ایفای نقش پرداخته به تازگی بازی در مجموعه «بچه مهندس» را به پایان برده و در دو کار نوروزی در حال پخش از سیما حضور دارد. شیوا خسرومهر از حضور هم‌زمانش در این دو سریال گفت:در دو سریال «دوپینگ» که از شبکه سه سیما و «کامیون» از شبکه دو سیما در حال پخش است حضور دارم.

  وی ادامه داد: در هر دو سریال نقش مادر را بازی می‌کنم، اما تفاوت‌های زیادی در هر دو کار وجود دارد. در سریال «دوپینگ» نقش مادر دختری را بازی می‌کنم که دچار چالش‌هایی می‌شود، بهتر است بینندگان سریال را دنبال کنند. در سریال «کامیون» هم نقش مادر تازه به دوران رسیده‌ای را بازی می‌کنم. در کامیون دو خانواده محوریت اصلی داستان را عهده دارند که من نقش مادر یکی از خانواده را ایفا می‌کنم.

  وی درباره حضور همزمان و پذیرش  مشکلات  آن با توجه به شیوع بیماری کرونا گفت: اول پیشنهاد از سوی سریال «دوپینگ» به کارگردانی آقای مقصودی بود، من در حال بازی در سریال بودم که سریال «کامیون» به کارگردانی آقای اطیابی هم پیشنهاد شد که به هر دو گروه سازنده تاکید کردم که سر کار هستم و با برنامهریز دو گروه هماهنگیها انجام شد،  خوشبختانه دوستان همراهی کردند .

  خسرو مهر افزود: من در هر دو کار حضور دارم البته نقشم در هر دو سریال تفاوت چندانی نداشت که پذیرش آن برایم سخت باشد  هر دو کار با نکات ایمنی و بهداشتی جلوی دوربین می‌روند و، زیرا هم اکنون هم گروه در حال تصویربرداری هستند  هر یک ساعت یک بار محل تصویربرداری ضدعفونی می‌شد و همه اعضای گروه دارای ماسک و اسپری ضدعفونی بودیم یک خاطره جالب بگویم یکی از دوستان کنار من نشسته بود برای صرف چای اینقدر رعایت می‌کردیم و عادت شده بود که در دستش هنگام چای اسپری ضدعفونی داشت و ناخودآگاه می‌خواست چای را ضدعفونی کند که باعث خنده دوستان شد.

  خسرومهر در ادامه از مردم به خاطر فیزیک صورتش عذرخواهی کرد و گفت: من سال‌ها گودی چشم داشتم و ساعت ها دوستان چهره‌پرداز برای پر کردن این گودی زیر چشم وقت صرف می‌کردند من اول دی ماه به توصیه یکی از خانم‌های دکتر ژل تزریق کردم که متاسفانه با پوست بدن من سازگاری نداشت و ژل حرکت کرد و در حال آنزیم زدن جهت درمان هستم.

  وی ادامه داد: مخاطبان تلویزیون صورت من را نازیبا و چاق در تصویر خواهند دید همین جا به عزیزان توصیه می‌کنم از این آنزیم‌ها استفاده نکنند، چون هیچ تضمینی نیست که با بدنشان سازگاری داشته باشد. از آقایان اطیابی و مقصودی به خاطر این که با توجه به صورتم مرا پذیرفتند و اجازه فعالیت در این دو کار نوروزی را دادند همچنین مدیران شبکه سه و دو  تشکر می کنم.


 • تهیه و تنظیم توسط آموزشگاه آفریده
  تماس : 09337056033
  انتشار خبر در :