0
  • سبد خرید شما خالی است !
۱۶ علامتی که از پیری پوست در جوانی خبر می‌دهد

آیا در آینه که نگاه می‌کنید مسن‌تر از عکس پروفایل‌تان در شبکه‌های اجتماعی به نظر می‌رسید؟ شاید بتوان نشانه‌های پیری پوست در جوانی را در جای جای صورت‌تان خواند. در مطلب حاضر، به ۱۶ نشانه یا علامتی اشاره می‌کنیم که از پیر شدن پیش از موعد پوست‌تان خبر می‌دهد.

این عرق را فقط بانوان مصرف کنند

یک کارشناس ارشد گیاهان دارویی از عرق رازیانه به عنوان یک عرق مختص زنان یاد کرد و افزود: این عرق به خاطر خواص بسیار زیادی که برای بانوان دارد، همواره به عنوان یک عرق زنانه شناخته می‌شود.

مجازات سرک کشیدن به تلفن همراه دیگران چیست؟

قانون گذار سرک کشیدن به تلفن همراه دیگران و دسترسی غیرمجاز به سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی را اگر بدون اجازه شخص باشد جرم به حساب آورده، اما در مواردی که خود شخص، اجازه مشاهده یا ورود به سامانه را داده باشد جرمی روی نمی‌دهد.

آرایش کردن در مترو ممنوع شد!

با انتشار فیلم 30 ثانیه ای از آرایش کردن زنان ژاپنی در مترو توکیو , زنان از آرایش کردن در مترو توکیو منع شدند .

عفونت مثانه در بانوان علایم و درمان

عفونت مثانه یا سیستیت یکی از انواع عفونت‌های مجاری ادراری است که در زنان بر اثر التهاب مثانه ایجاد می‌شود.

نکات زیبایی که باید قبل از سال جدید امتحان کنید

اکنون که بهار به سرعت در حال نزدیک شدن است، زمان ایده آلی است که برای شروع فصل جدید چند تغییر در ظاهر خود ایجاد کنید. تغییراتی که در افزایش زیبایی و اعتماد به نفس شما تأثیر بگذارند. چه کاری را می توان با کمترین هزینه برای بهبود زیبایی خود در هفته های آخر سال انجام داد؟ در اینجا به ترفندهای برتر زیبایی با کمترین هزینه، اشاره شده است.

تاثیرات مثبت حنا بر مو

حنا فقط برای از بین بردن موهای سفید نیست. حنا موهای شما را محکم، پرپشت و درخشان می‌کند. در این بخش یاد خواهید گرفت که چرا حنا گذاشتن برای موهایتان مفید است.حنا یکی از بهترین گیاهان در زمینه زیبایی در هند و کشورهای گرمسیری است. این گیاه برای اثر خنک کنندگی‌اش معروف شده است. از زمانهای قدیم اشخاص برای درخشان کردن و تقویت موها از حنا استفاده می‌کنند.

راهکار خانگی برای ضدعفونی کردن نان قبل از مصرف

رئیس انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور، گفت: یکی از راه های انتقال غیر محسوس ویروس کرونا به داخل منازل، نان های سنتی هستند.

تأثیر منفی اضطراب بر سیستم ایمنی بدن انسان

رییس دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: اضطراب می‌تواند روی سیستم ایمنی تأثیر منفی داشته باشد و بدن را در برابر بیماری‌ها تضعیف کند.

مردان بیشتر از زنان کرونا می‌گیرند؟

ویروس مرگبار کرونا که منشأ آن شهر ووهان ِ چین بوده، مردان را بیشتر از زنان مبتلا کرده. دانشمندان نظرات مختلفی درباره ی علت این مسأله دارند.

مدارس کدام استان‌ها فردا 4 اسفند به علت کرونا تعطیل است؟

مدارس و آموزشگاه های استان مرکزی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تا پایان هفته تعطیل شدند.

مار کرونا در ایران/ فوت دو مبتلا در قم و تائید سه بیمار کرونا در اراک

کیانوش جهانپور گفت: بر اساس شواهد آزمایشگاهی، ابتلای سه نفر از بیماران بستری در قم و اراک به کرووید ۱۹ تایید شده و بیماران مذکور در حال حاضر در بیمارستان تحت مراقبت قرار دارند.

بانوان نقش بسیار مهمی در حوزه محیط زیست دارند

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قم بر اهمیت جایگاه و نقش آفرینی بانوان در راستای حفظ و حراست از محیط زیست در ابعاد گوناگون تأکید کرد.

در هوای آلوده لوازم آرایشی و عطر استفاده نکنید!

دبیر انجمن متخصصین پوست ایران، گفت: برای محافظت از پوست و ریه ها در زمان آلودگی هوا، نباید از لوازم آرایشی و عطر استفاده کرد و در مقابل باید کرم های مرطوب کننده و ضد آفتاب های مناسب به کار برد.

عوارض مصرف لوازم آرایشی در دوره بارداری

مطالعه جدید نشان می دهد مصرف لوازم آرایشی حاوی پارابن در دوره بارداری موجب می شود کودکان با احتمال بیشتر داشتن اضافه وزن روبرو باشند.

گزارش از یکی از گرمخانه‌های بانوان

روزنامه خراسان در گزارش اجتماعی امروز خود به حال و هوای یک گرمخانه زنان پرداخته است و از کم و کیف افراد و خدمات به این افراد حکایت نوشته و شرح حالی از یک شب زندگی را روایت کرده است.