0
  • سبد خرید شما خالی است !

همه چیز درباره آموزشگاه آفریده

به وب سایت شرکت آموزشگاه آفریده خوش آمدید.

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد بانوان آفریده اصفهان

این روزها علاقه به هنر آرایشگری در خانم ها بیداد میکند و اکثر خانم ها به دنبال پیدا کردن راهی برای کسب مهارت های زیبایی و آرایشگری هستند.احتمالا اکثر خانم ها تجربه ی حاصل از کار آرایشگران نا وارد را داشته و می دانند که مهارت و توانایی در این امر چقدر می تواند تعیین کننده باشد ،چراکه نداشتن مهارت کافی میتواند به فرد خصاراتی جبران ناپذیر وارد کند.مویی که بسوزد یا ناخنی که بیش از حد سوهان کشیده شده باشد و سایر خصاراتی از این قبیل به راحتی قابل جبران نیست و شاید زمان زیادی را برای احیا و ترمیم نیاز داشته باشد.در این صنف معمولا افرادی را می توان یافت که بدون تخصص دست به فعالیت غیرحرفه ای زده و حتی زیر بار مسئولیت کار خود نیز نمی روند، بنابرئین کسب مهارت زیر نظر افراد حرفه ای و در آموزشگاه آرایشگری با امکانات مجهز برای یادگیری، می تواند آرایشگران حرفه ای را تربیت کند که نتنها موجب ازار مشتریان خود نشده بلکه خدماتی بی نقص و راضی کننده را نیز ارئه بدهند.

نکاتی که شاید در هیچ آموزشگاه آرایشگری در اصفهان به آن پرداخته نشود

همینطور که می دانید برای آرایشگری حرفه ای نیازی به کسب تحصیلات دانشگاهی و اکادمیک در این حوزه وجود ندارد و افراد معمولا به صورت تجربی به یادگیری این حرفه می پردازند. آن چیزی که یک آرایشگر خوب را از سایرین مجزا می کند نکاتی است که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد.

آموزشگاه آرایشگری آفریده دارای 20 سال سابقه و حسن شهرت در زمینه آموزشی و آرایشی می باشد. آموزشگاه دارای امتیاز رسمی از وزارت کار می باشد و تمام دوره های آموزشی برگزار شده در این آموزشگاه دارای مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

آموزشگاه آرایشگری آفریده دارای تمام مجوزها و لایسنس های لازم می باشد.

دارای لایسنس های مدیریتی – مربی های حرفه ای برای هر لاین - لایسنس مربیگری - مدارک بین المللی پداگوژی – مدارک بین المللی آکادمی پرسونال – آمار هنرجویان دراین آموزشگاه 100% قبولی است - پشتیبانی یکساله برای هنرجویان

اصفهان-خیابان وحید-نرسیده به چهارراه رودکی-ساختمان امام علی
تلفن تماس:09337056033
با مدیریت خانم علیرضایی
سابقه فعایت از سال
 1380