مدل‌های شینیون مو

توضیحات:

 • به نام خدا

  شینیون در مدل‌ها و اشکال مختلفی وجود دارد. این مدل مو با استفاده از وسایل تزیینی بسیاری می‌تواند کامل تر شود. با استفاده از وسایلی مانند انواع تاج، گل سر، نگین، مروارید، سنگ و ... می توان حالت‌های زیبایی در شینیون ایجاد کرد و جلوه‌ی بیشتری به آن بخشید.


  شینیون خلیجی 


  در مدل‌های شرقی‌ها به دلیل علاقه به حجیم نشان دادن موها آرایشگر برای شینیون از موی مصنوعی استفاده می‌کند ،استفاده از پروتز نیز برای حجیم دادن بسیار رایج است در حالت سوم آرایشگر اقدام به پوش دادن موها می‌کند. پوش دادن باعث پف کردن موهای زیرین شده و حجم مو را بسیار زیادتر نشان می‌دهد. 


  :شینیون اروپایی
  در مدل‌های اروپایی شینیون، به ندرت از پوش دادن استفاده می‌شود. در این مدل‌ها هدف حجیم نشان دادن مو نیست بلکه بیشتر به آرایش مو توجه می‌شود. مدلهای اروپایی شینیون مو بسیار ساده و شیک هستند و مناسب انواع مهمانی است و قابلیت ست شدن با هر نوع لباسی را دارد. 


  :شینیون فشن


  شینیون‌های فشن و کلاسیک هم هر یک به نوبه خود علاقمندانی دارد. در شینیون فشن آرایشگران همیشه در حال پیاده کردن مدل‌های عجیب و خلاقانه هستند. 


  :شینیون کلاسیک


  شینیون کلاسیک شامل جمع کردن همه ی مو به وسیله بوکل‌هایی در بالای سر یا پشت گردن است که طرفداران بسیاری دارد و هرگز جذابیت خود را در میان خانم‌ها از دست نمی‌دهد.


  :شینیون موی کوتاه


  انجام شینیون به روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد. برخی از افرادی که دارای موهای کم پشت یا کوتاه هستند علاقمند به شینیون موی خود دارند در این مواقع با استفاده از موی مصنوعی در لابه لای موهای متقاضی می‌توان او را به خواسته اش رساند. برای این کار باید به دنبال موی مصنوعی متناسب با رنگ موی متقاضی بود و پس از اتصال موی مصنوعی اقدام به شینیون کرد. آرایشگر در این شیوه باید به شکلی کاملا حرفه ای اتصالات موی مصنوعی را در لابه لای موهای طبیعی فرد پنهان کند.


  :شینیون بافت


  یکی از انواع شینیون که بسیار محبوب است و بیشتر مناسب دختران کم سن و سال می‌باشد. شینیون با بافت است. در این شینیون با انجام بافت‌های فانتزی موها در پشت سر جمع می‌شود و حالت‌های زیبایی ایجاد می‌نماید. بافت‌هایی مانند بافت هلندی، بافت آبشاری، بافت ریز و درشت، بافت حصیری، بافت تیغ ماهی، بافت آفریقایی ، بافت آمریکایی و ... برای استفاده در شینیون موی سر مورد استفاده قرار می‌گیرد.


 • تهیه و تنظیم توسط آموزشگاه آفریده
  تماس : 09337056033
  انتشار مطلب در :