خرید کرم ضد چروک مناسب

توضیحات:

 • به نام خدا

  کرم ضد چروک دور چشم:

  این کرم، برای بخش‌های مختلف پوست تولید می‌شود. پوست اطراف چشم بسیار نازک و حساس است، اگر می‌خواهید چنین محصولاتی را روی پوست خود به کار ببرید، حتما کرم مناسب دور چشم را به طور جداگانه تهیه کنید.

  پوست چرب:

  پوست چرب، به طور طبیعی چربی زیادی تولید می‌کند، پس برای جلوگیری از ایجاد آکنه، پیش از خرید با پزشک متخصص مشورت و کرم ضد چروکی را که چربی کم‌تری دارد، انتخاب کنید.

  پوست خشک:

  پوست خشک مستعد پیری زودرس است، بنابراین باید به طور مرتب آن را مرطوب نگه دارید و چنانچه تمایل به استفاده از این کرم دارید، نوعی را انتخاب کنید که چربی بیش‌تری دارد.

  توصیه:

  بعد از چند ماه استفاده از یک محصول ضد چروک، کرم خود را تغییر دهید. پوست بدن، خود را با شرایط جدید تطبیق می‌دهد و بعد از مدت طولانی ممکن است نسبت به محصولات واکنشی خنثی داشته باشد.

  برای تقویت پوست خود می‌توانید از ماسک‌های خانگی و طبیعی نیز کمک بگیرید. برای مثال یکی از بهترین ماسک‌هایی که می‌توانید از آن استفاده کنید ماسک آلوورا است که به عنوان مرطوب کننده و آبرسان قوی پوست شناخته می‌شود.

  رفع چین و چروک با دارو امکان پذیر نیست، زیرا در واقع سلول‌های پوست از بین رفته‌اند. استفاده از کرم‌های ضد چروک پیش از آسیب رسیدن به پوست توصیه می‌شود. برای افرادی با پوست خشک از اوایل ۲۰ سالگی و در صورت داشتن پوستی چرب از سن ۳۰ به بعد، محصولات ضد چروک را می‌توان به کار برد.


 • تهیه و تنظیم توسط آموزشگاه آفریده
  تماس : 09337056033
  انتشار مطلب در :