کرم ضد چروک

توضیحات:

 • به نام خدا

  ویژگی کرم ضد چروک

  تاثیرگذاری کرم ضد چروک به ترکیبات به کار رفته در این محصول بستگی دارد. چنانچه به لیفت صورت و سفت شدن پوست تمایل دارید این محصول کمک زیادی به شما نخواهد کرد، بلکه فقط در حفظ رطوبت و انعطاف پوست موثر است.

  با افزایش سن و قرار گرفتن در برابر عوامل متعددی از جمله آلودگی، حرارت، مواد شیمیایی و محصولات آرایشی، پوست خشک می‌شود، بنابراین کرم ضد چروک معمولا حاوی مرطوب کننده و سایر ترکیبات مفید است که برای بهبود رنگ پوست، بافت‌های سلولی و جلوگیری از ایجاد خط روی پوست از آن استفاده می‌شود. در زیر به مهم‌ترین عناصری که باید در ساختار این کرم وجود داشته باشد اشاره می‌کنیم. هنگام خرید کرم ضد چروک مناسب به وجود این گزینه‌‌ها در ترکیب کرم دقت کنید.

  مرطوب کننده:

  مرطوب کردن پوست می‌تواند نقش بسیار زیادی در جلوگیری از پیری زودرس پوست داشته باشد. این ماده داخل منافذ پوست نفوذ می‌کند، انعطاف آن را افزایش می‌دهد و مانع کش آمدن پوست می‌شود. انواع مختلف مرطوب کننده‌های تجاری به صورتِ پماد، کرم، لوسیون، سرم، ژل و روغن در بازار وجود دارد که حاوی پروتئین، موم، گلیسیرین، لاکتات و … است.

  رتینوئید (Retinoids):

  شامل ویتامین A  که به صورت موضعی برای ترمیم پوست آسیب دیده و محافظت از آن در برابر اشعه مضر خورشید به کار می‌رود. این ماده تولید کلاژن را در پوست افزایش می‌دهد.

  ویتامین C و E: 

  این عناصر آنتی اکسیدان‌هایی قوی به شمار می‌روند که رادیکال‌های آزادِ پوست مانند اکسیژن را کنترل می‌کنند. کنترل رادیکال‌های آزاد اهمیت زیادی در زنده نگه داشتن سلول‌ها دارد.


 • تهیه و تنظیم توسط آموزشگاه آفریده
  تماس : 09337056033
  انتشار مطلب در :