تفاوت صافی المنت با صافی ژاپنی و ریباندینگ وگلت

توضیحات:

 • به نام خدا

  صافی المنت با مواد 100% معدنی(کلسیم،پتاسیم،آلومینیوم،منگنز و منیزییم و ..)مواد تشکیل دهنده مو 80 تا 100% صافی طبیعی و 20% احیا و نرمی مو می دهد. بدون گاز و بو حتی بدون دستکش می توان کار کرد و مو بعد از صافی حالت پذیر می باشد و می توان مو را ویو و شینیون و ....کرد. حتی میتوان از تافت و ژل استفاده کرد و بعد از یکبار خیس کردن مو یا دوش گرفتن وزمانی که با باد سشوار خشک کنند دوباره صافی مو را بدست می آورند. این صافی از نوع صافی دائمی می باشد تا زمانیکه مو از ریشه رشد کند و ترمیم ریشه انجام شود. زمان ترمیم ریشه می توان مواد المنت را به راحتی روی پائین مویی که قبلا با صافی المنت صاف شده کشیده شود بدون اینکه آسیبی به مو بخورد و در ضمن شارژ هم می شود. بعد از یک هفته صافی المنت که انجام شود میتوان مو را رنگ یا رنگساژ کرد. صافی المنت تنها صافی بدون آسیب، مناسب هر مویی حتی موهای فر، وز، رنگ، مش و دکلره و سالم می باشد و حتی این صافی را می توان برای کسانی که قبلا موهاشون فر کرده اند یا از صافی های دیگراستفاده کرده اند و می خواهند ریشه گیری کنند بدون نگرانی انجام دهند.

  صافی ژاپنی و ریباندینگ که صافی با مواد شیمیایی می باشد  و موها راصاف و شلاقی می کند (البته اگر کار را درست انجام بدهند) صافی دائمی است که مواد بعد از مدت کوتاهی حتی1 تا 2 ماه خشک شده و همانند دم اسب صاف و خشک و بی حالت است و اصلا حالت پذیری ندارد و امکان ویو یا براشینگ یا شینیون وجود ندارد و مو خودش را ول کرده و دوباره صاف می شود. در این صافی بدون دستکش امکان کار به هیچ عنوان نیست و فقط روی موی طبیعی انجام می شود و اگر روی موی مش و دکلره مواد صافی ژاپنی یا ریباندینگ یا گلت بخورد مو خرد می شود و از همانجا قطع می شود. حتی برای ریشه گیری هم این مشکل وجود دارد چون در ریشه گیری اگر مواد حتی نزدیک به صافی پائین و قبلی بخورد مو قطع می شود؛ این مشکل تمام آرایشگران و متخصصان این کار است.

  البته که گلت که سالهاست ازدور خارج شده و صافی ژاپنی یا ریباندینگ هم که یک محصول شیمیایی صافی است هم مو را خشک  می کند و حتما باید بعد از هر حمام موها را چرب کرد و نمی تواند روی موهای آسیب دیده انجام داده و با وضعیت حال حاضر، موهای بیشتر خانم های ایرانی آسیب دیده است.  تنها صافی المنت جوابگو نیاز شما هست.

  علت خشکی موها:

  سبوم ماده‌ای است که از ساقه مو محافظت می‌کند. ساقه مو حالتی فلسی شکل دارد و سبوم پوشش محافظتی این فلس‌هاست. وقتی ترشح سبوم کافی نباشد، فلس‌ها باز می‌شوند و مو خشک به‌نظر می‌رسد. 


 • تهیه و تنظیم توسط آموزشگاه آفریده
  تماس : 09337056033
  انتشار مطلب در :