لایت های رنگ مو که فقط حرفه ای ها میدانند

توضیحات:

 • به نام خدا

  در مش معمولا رنگ مو مشخص است و یا درشت و یا ریز است ولی در های لایت رنگ مو به تکه های نازک تقسیم می شود و خط دکلره مشخص نباشد. برای این موضوع از کلاهی استفاده می شود که سوراخ هایش به هم نزدیک و ریز باشد. در این روش تارهای مو را نزدیک به هم بیرون می آوریم و سپس آنها را دکلره می کنیم. پایه دکلره نباید زیاد روشن باشد.

  موولایت (move-light)
  یکی از انواع لایت رنگ مو که شاید کمتر شنیده باشید موولایت است. این سبک ترکیبی از مش و و های لایت است و این عمل همزمان روی موی طبیعی یا رنگ شده انجام می شود. در این روش ابتدا یک ردیف مو را های لایت می کنند و ردیفی ار موها را رها می کنیم و به همین ترتیب ادامه می دهیم. بعد از اتمام کار مو دارای سه ترکیب موهای رنگ شده، طبیعی و دکلره است.

  دی لایت DAY-LIGHT
  در این روش ریشه مو را تیره و ساقه را روشن می کنیم. در این تکنیک خانم هایی که موی تیره دارند و موها را با دکلره یا دکوکرم روشن می کنند پس از دو یا سه ماه که ریشه موها درامد و تیره شد دی لایت نامیده می شود. تضاد رنگ روشن و تیره زیبایی خاصی به موها می بخشد.

  سان لایت SUN –LIGHT
  زمینه مو را تا پایه شش یا هفت روشن کرده سپس روی آن را مش استخوانی می کنیم. زمینه مو در این نوع لایت رنگ مو رنگ شش یا هفت بدون دکلره یا رنگ های روشن طلایی، روشن کرده و پس از آن روی موها را مش می کنیم. بهتر است برای رنساژ روی مش از رنگ های خیلی روشن طلایی یا بژ استفاده کنیم.

  ویولایت VIEW LIGHT
  در این روش بخشی از مو مانند های لایت اما با رنگ های مانند شرابی تیره، مسی، آلبالویی و بنفش و یا مسی رنگ می شود.

  هاف لایت
  یکی از انواع لایت رنگ مو  هاف لایت است.در این روش بخشی از موها تیره و بخشی روشن رنگ می شود. اگر موها کوتاه بود مانند (مدل قارچی و یا ویچ) زیر موها را در قسمت گردن تیره رنگ می کنیم و قسمت چتر بالای سر را رنگ روشن بزنیم. در برخی موارد تار مو را به اندازه پنج تا هفت سانت تیره و بقیه مو را رنگ روشن می کنیم. در این روش حداقل بین رنگ تیره و روشن چهار تا پنج درجه اختلاف باید باشد.
  در این روش از انواع های لایت مو، رنگ از تیره شروع شده و هرچه به طرف ساقه مو می رویم رنگ روشن تر می شود.

  مطالعه بیشتر: رنگ آمبره بژ یک تکنیک بی نظیر

  سامبره
  ترکیبی از آمبره و بالیاژ است یعنی از رنگ تیره شروع و با رنگ ملایم تر از آمبره به طرف نوک مو رنگ آمیزی می شود.


 • تهیه و تنظیم توسط آموزشگاه آفریده
  تماس : 09337056033
  انتشار مطلب در :