رنگ مو کهکشانی

توضیحات:

 • به نام خدا

  زمانی که میخواهیم رنگ مو کهکشانی را بر روی مو اجرا کنیم، مثلا میتوانیم از رنگهای قرمز آتشین، رنگ سرخابی، بنفش، یاسی و هلویی استفاده کنیم.

  به اینصورت که پودرهای قرمز نیاز به پایه ی دکلره ندارند و حتی بر روی موهای مشکی یا شرابی، از این پودرها همراه با اکسیدان میتوان استفاده کرد و موی مشتری را به همان رنگی که تمایل دارد،  میتوان رنگ کرد.

  اگر مشتری تمایل داشته باشد که از رنگهای روشنتر مثلا صورتی و یا خاکستری استفاده کند، باید ابتدا موهای مشتری را توسط پودر دکلره روشن کنیم و پس از دکلره کردن از پودرهای رنگی استفاده کنیم.

  باید دقت داشته باشید که وقتی مویی دکلره میشود، مقداری مایع کورتکس آن کم میشود و به همین دلیل ممکن است که آسیب ببیند. زمانی که مو را دکلره کردیم و خواستیم که از پودرهای رنگی استفاده کنیم ، باید از اکسیدان ضعیفتر استفاده کنیم که به مو آسیب نرسد و همینطور اگر پایه ی دکلره ما زرد باشد و از پودر آبی استفاده کنیم ، یک رنگ سبز به ما میدهد پس زمانیکه بخواهیم رنگ آبی داشته باشیم ، پایه دکلره  بالایی را میطلبد .

  برای انجام این رنگ مو ابتدا موها را دکلره کرده تا به پایه ۱۰ برسد.سپس موها را تقسیم کنید و از پشت سر موها را به صورت لایه های دو سانتی متری جدا کرده و از شامپو رنگ استفاده کنید و تکه های مو را جداگانه ببندیدکه رنگ ها باهم ترکیب نشوند.بعد از مواد زدن کل موها و گذشت مدت زمان بیست دقیقه، هر لایه را جداگانه بشورید. برای این رنگ میتوانید از رنگ موهای ژله ای نیز استفاده کنید. حتی میتوانید در بی نلایه موها از پودر های رنگی استفاده کرده و پس از گذشت بیست دقیقه الی نیم ساعت موها را بشویید.

   توصیه ما این است که برای انجام این رنگ مو به آرایشگاه آفریده مراجعه کنید.


 • تهیه و تنظیم توسط آموزشگاه آفریده
  تماس : 09337056033
  انتشار مطلب در :