رنگ مو سال 99 (سال 2020 )

توضیحات:

 • به نام خدا

  با شروع یک سال جدید ، انگیزه ای تکان دهنده برای متحول شدن به وجود می آید. در اسرع وقت. شما به دنبال جدیدترین مدل موهای سال 99 هستند تا ظاهر خود را تغییر دهید ، اکنون ما بر اساس تجربیات خود از سال های گزشته، میتوانیم بهترین رنگ موهای سال 2020 را به شما معرفی کنیم. پس از آن ،این شمایید که انتخاب میکنید کدام رنگمو به چهره شما نردیکتر است.
  شما حتی ممکن است بین بلوندهای خامه ای و سبزه های فلزی و رنگهای خاکستری،هایلایت 2020، رنگ و مش 2020، یکی را انتخواب کنید. این روندهای رنگ مو در اینجا وجود دارد که در تمام سال می تواند الهام بخش باشد. برای زمستان ، بهار ، تابستان و پاییز.

  رنگ مو سبز زنجبیلی


  این رنگ در حقیقت از یک نوشیدنی زنجبیلی برداشته شده است بنابراین به رنگ این نوشیدنی اگر دقت کنید، به شما به ایده این که این رنگ مو به چه شکل نمایش داده خواهد شد، دست می یابید. با این وجود که نت های قرمز، قهوه ای، سبز و مسی، به طور کلی بسیار مناسب است. این که این رنگ مو در میان رنگ موی های دیگر پایدار می باشد، زیرا روشن است و پیش زمینه مسی-قرمز بسیار دارد. این رنگمو زیبا موجب می گردد تا به موهایتان زندگی و روح بخشیده شود

  بلوند مروارید


  سایه های بلوند مایل به گل مروارید  را با ترکیب آنها با سایه های پوشیدنی مانند بلوند طلایی که احتیاج به نگهداری کمتری دارند ، بهتر کنید.

  ترکیب رنگ مو بلوند روشن
  پایه نزدیک به 10
  رنگ بلوند مرواریدی
  رنگ مو خاکستری 9
  رنگ مو نقره ای.
  سه صفر

  رنگ مو شکلات قهوه ای سرخ


  رنگ موی شکلاتی یکی از رنگ هایی است که شما می توانید در سال 99  و تقریباً هر چهره ای با رنگ پوست متفاوت، استفاده کنید.توجه کنید رنگ مویی که در سال 2020 مد شده باشد با چهره و رنگ پوستتان همخوانی داشته باشد

  .رنگ موهای  W6  و  C6 و 1/3 و 7/31 را با اکسیان شماره 1 و واریاسیون نقراه ای 10 میل به خوبی ترکیب کنید سپس ترکیب این رنگ مو ها را بر روی موها با پایه 8  بزنید و بعد 25 تا 30 دقیقه مکث موهای خود را بشویید. مقدار رنگ در این رنگ موی 2 برابر اکسیدان است .

  رنگ مو زردآلویی قرمز

  هیچ چیز آن بلوزهای کودک را مانند یک قرمز زردآلو روشن نشان نمی دهد. سایه های مس ، زردآلو و بلوند توت فرنگی را ترکیب کنید تا بیشترین نتیجه را داشته باشید.

  رنگ مو کاراملی سوخته


  رنگ مو کاراملی تیره ظاهرشما را بسیار جذابی میکند. اگر موی سفید دارید، حتما رنگ مو کارملی را با پایه 6 تست کنید. در ضمن توجه کنید بهترین گزینه برای رنگ مو کاراملی سوخته  بدون دکلره این رنگ است. افزودن اندکی رنگ مو دودی و زیتونی توناژ کاراملی را کمی سردتر می کند. بنابراین امکان به وجود آمدن رنگ نارنجی و قرمز خیلی کم می گردد

  .
  رنگ مو بلوند


  بهترین چیز در مورد رنگ بلوند این است که برای هر صورتی قطعا عالی و جذاب به نظر می‌رسد. برای رسیدن به این رنگ مو بلوند، از آرایشگرتان بخواهید که تن‌های سرد را به یک پایه‌ی بلوند طلایی اضافه کند. این رنگ زیبا با اضافه کردن بافت به موهای شما، باعث می‌شود که آن‌ها پرپشت‌تر و سالم‌تر به نظر برسند.

  رنگ مش استخواني | رنگ موي هايلايت استخواني


  فرمول های جادویی ترکیب رنگ مو های جدید
  رنگساژ مو | آموزش رنگساژ کردن با انواع رنگساژ
  رنگ مو قهوه ای توت فرنگی
  سلام به جالبترین رنگ سال 2020. رنگ پایه قهوه ای تیره خود را با رنگ قرمز توت فرنگی عمیق تر ببینید تا ظاهری قهوه ای ساده مانند بازی کودک به وجود بیاید.

  رنگ مو بلوند ماسه ای


  رنگ موی بلوند ماسه­ای، سایه روشن­های زرق و برق دار از بلوند بژ متوسط با لایت­های طلایی است. به نظر می­رسد شباهت بسیاری به بلوند عسلی دارد، اما طلایی­تر بوده دقیقا مانند رنگ طبیعی ماسه در طول روز است.

  رنگ مو موکا براق


  رنگ موی موکا یکی از رنگهای جذاب است که همانطور که از نامش مشخص است نمایانگر رنگ موکا است، ترکیبی از شکلات و قهوه –  رنگی که به خوبی با انواع رنگهای مختلف پوست، از پوست روشن گرفته تا تیره و چشم های روشن یا قهوه ای – جور می شود. یکی از دلایلی است که این رنگ بین هنرمندان مشهور هالیوود طرفداران زیادی دارد، همین است.

  رنگ مو بلوند عسلی


  رنگ عسلی روشن برای عروس با دکلره خیلی زیباتر حاصل می شود. می توانید از مش سوزنی یا فویلی عسلی روی زمینه شاه بلوطی یا شکلاتی نیز بهره ببرید. در ضمن نباید این رنگ را با کاراملی و یا شامپاینی و یا بژ اشتباه گرفت. اگر خواهان بلوندهای سردتر هستید. بژ و یا بلوند استخوانی همراه با رنگ دودی باید در ترکیب رنگ عسلی به کار برده شود. در ضمن رنگ مسی نیز کمتر به کار برده شود.


 • تهیه و تنظیم توسط آموزشگاه آفریده
  تماس : 09337056033
  انتشار مطلب در :