رنگ موهای قرمز

توضیحات:

 • به نام خدا

  رنگ مو قرمز و رنگ موی سرخابی اگر با ترکیب رنگ مناسب روی موهایتان قرار بگیرد. تفاوتی بسیار زیاد با اطرافیانتان که دارای رنگ های معمولی هستند. پیدا می کنید. بخصوص اگر پوست سفید و سردی دارید حتما سراغ این رنگ بروید. در ضمن اگر با خرید روغن آرگان و یا ماسک موی خوب پس از هر بار شستشوی مو در حمام از این محصولات مراقبت مو استفاده کنید. موهایتان را استایل ببخشید. جذابیت و براقیت خاصی به مویتان می دهد . پس جذابیت چهره شما چندین برابر می شود. در ادامه این مقاله سایت آفریده با انواع رنگ مویقرمز با شما خواهیم بود.

  رنگ قرمز ارغوانی ( رنگ موی قرمز مخملی )


  رنگ قرمز ارغوانی پایه ۵ می باشد. که میتوان این رنگ را جزو گروه رنگ مو قرمز مخملی نیز جای داد. بنابراین جزو رنگ موي قرمز تیره است. اگر نمی خواهید توناژ قرمزی رنگ خیلی به چشم بیاید. از طرف دیگر پایه رنگتان تیره باشد. حتما سراغ این رنگ بروید. برای رنگ مو قرمز مخملی و یا قرمز ارغوانی لزومی به دکلره نیست. اگر موهایتان را رنگ نکرده اید. یا رنگ های با توناژ قهو ای با پایه ۶-۵ هم باشد .می توانید این رنگ موي قرمز را با اکسیدان ۹ درصد بر روی مویتان قرار دهید.

  در ضمن اگر دوست دارید مثل همان رنگ موی قرمز مخملی درآید. می توانید موهایتان را تا پایه ۷ دکلره کنید. فقط با یک مرحله عمل دکلره معمولا به پایه می رسد . سپس رنگ مورد نظر را با اکسیدان ۶ درصد و با یک بند انگشت واریاسیون بنفش بر روی موی دکلره شده قرار دهید.

  رنگ مو قرمز فالونی


  رنگ  قرمز فالونی را میتوان به عنوان رنگ مو قرمز البالویی نیز در نظر گرفت. این رنگ جزو رنگهای بلوند تیره به شمار می آید. پایه ۶ می باشد . پس قبل از خرید رنگ مو توجه کنید.  پایه رنگ نسبتا متوسط است. در نتیجه توناژ قرمزی رنگ بیشتر به چشم می آید. اگر چنانچه می خواهید. توناژ موی قرمز بیشتر به چشم بیاید. از طرفی پس از شستشو توناژ قرمزی نیز دیرتر از بین رود. می توانید یک بند انگشت واریاسیون قرمز نیز در رنگ ها به کار ببرید.

  فرمول رنگ مو قرمز فالونی بدون دکلره


  پایه مو: موی رنگ شده یا دارای رنگ مو قهوه ای تا پایه ۵ 

  واریاسیون آبی و بنفش – دو سانت

  اکسیدان  ۹ درصد 

  فرمول رنگ مو قرمز فالونی بدون دکلره
  مو دکلره شده تا پایه ۷

   یک تیوپ رنگ قرمز فالونی

  یک بند انگشت واریاسیون بنفش و قرمز

  اکسیدان ۶ درصد 

  رنگ مو قرمز شعله


  این رنگ مو جزو رنگ موهایی است. که شدیدا شما را خاص و متفاوت می کند. و اگر دنبال این رنگ موي قرمز هستید که خاص بوده و تا حدودی تفاوت کند. حتما سراغ این رنگ بروید . پایه رنگ قرمز شعله روشن است . پایه ۷ است بنابراین رنگ مویتان تیره نخواهد شد. رنگ قرمز شعله نیز به همان ترتیب که در بالا گفته شد می تواند روی موی دکلره نشده همراه با اکسیدان ۹ درصد قرار گیرد. روی موی دکلره شده از پایه ۷ به بالا نیز می توان رنگ مو مورد نظر را به همراه  اکسیدان ۶ درصد و یک بند انگشت واریاسیون بنفش و قرمز بر روی مو قرار داد.

  رنگ مو شرابی ماهگونی متوسط


  از دیگر انواع رنگ موی قرمز که در خود تونالیته شرابی را نیز داشته باشد. رنگ مو شرابی ماهگونی است . همانطور که از نامش پیداست. بین شرابی و قرمز است . در سالیان اخیر مد روز نیز بوده است.  اگر دنبال رنگ تیره با توناژ ملایم قرمز هستید. فرمول زیر را انجام دهید.

  موی طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای

  رنگ قرمز فالونی – یک چهارم تیوپ

  رنگ شرابی پایه 6 – نصف تیوپ

  رنگ ماگما مارک دنی وان – یک چهارم تیوپ

  اکسیدان نه درصد

  رنگ مو ماهگونی شرابی روشن


  این رنگ موی قرمز پایه متوسط ۵ می باشد. رنگ مناسبی برای کسانی که دنبال موی قرمز خاص می گردند. می باشد چون توناژ قرمزی زیادی نیز ندارد.

  برای رنگ مورد نظر کافیست. یک تیوپ از رنگ مو ماهگونی شرابی روشن را با اکسیدان ۹ درصد بر روی مویتان قرار دهید. در ضمن اگر دوست دارید. توناژ قزمزی یا شرابی رنگتان بیشتر به چشم بیاید. کافیست واریاسیون قرمز یا بنفش را به اندازه یک بند انگشت تا دو بند انگشت در رنگتان بریزید. البته در به کار بردن واریاسیون دقت کنید. اگر مقدار خیلی زیادی از واریاسیون را داخل ترکیب رنگ نمایید. رنگتان زیبایی خود را از دست می دهد . زیرا واریاسیون ها رنگ خالص هستند و دارای فرمولاسیون متفاوتی نیستند.

  رنگ قرمز ماهگونی شرابی


  یکی از زیباترین انواع رنگ موی قرمز این رنگ است. که دارای پایه ۶ می باشد. از طرفی روی موی رنگ نشده و یا موهای به رنگ قهو ای تا پایه ۵ به بالا نیز جواب می دهد.

  فرمول رنگ

  پایه رنگ: طبیعی یا رنگ قهوه ای

  نصف تیوپ ماهاگونی پایه 6

  یک چهارم تیوپ – شرابی پایه 6

  یک چهارم تیوپ قرمز یاقوتی

  واریاسیون آبی و بنفش – دو سانت از هر کدام

  ااکسیدان ۹ درصد

  بر روی مو دکلره شده نیز همین فرمول رنگ را با اکسیدان ۶ درصد و دو بند انگشت واریاسیون بنفش بگذارید تا رنگ مویی زیبا حاصل شود.

  رنگ مو قرمز ماگما


  رنگ موی ماگما یک رنگ مو بسیار زیبا و متفاوت است. که توناژ صورتی قرمز دارد. معمولا اگر در ترکیب با رنگ موهای قرمز قرار بگیرد. توناژ رنگتان بسیار زیبا و دلنواز است. برای مش قرمز میتوانید از این رنگ استفاده کنید.

  رنگ قرمز فانتزی و رنگ موی قرمز آتشین


  اگر دوست دارید رنگ مو فانتزی قرمز به دست آورید. قرمز هاناوایی مارک استیل یا بلوند مسی قرمز گزینه مناسبی برای این مدل رنگ مو است. برای رنگ های فانتزی بایستی موهایتان را دکلره کنید. تا زیبایی و فانتزی بودن رنگ، خود را نشان دهد.

  فرمول رنگ:

  پایه 7-8 دکلره

  نصف تیوپ رنگ قرمز هاناوایی مارک استیل

  نصف تیوپ ماگما دنی وان

  یک پیمانه پودر دکلره رنگی صورتی

  یک بند انگشت وارباسبون بنفش و آبی

  همین فرمول برای بلوند مسی قرمز نیز مناسب است.  زیبایی رنگ قرمز را دو چندان می کند. 

  برای رنگ موی قرمز آتشین نیز توجه کنید. که این رنگ مو پایه 8 دکلره را میخواهد. با اکسیدان 6 درصد استفاده خواهد شد. رنگ موی قرمز پایه 6 دو سوم تیوپ و نیم پیمانه پودر دکلره یاسی رنگ زیبایی را به شما هدیه خواهد داد . تکنیک اجرا رنگساژ خواهد بود و مدت زمان مکث 2 الی پنج دقیقه است.

  رنگ قرمز یاقوتی ماگما


  یکی از رنگهایی که همیشه طرفدار خاص خود را دارد. رنگ مو قرمز را جذاب می کند, رنگ مو قرمز ماگما است .

  فرمول رنگ:

  پایه مو : مو دکلره تا پایه ۷-۸

  رنگ مو قرمز یاقوتی یک چهارم تیوپ

  نصف تیوپ رنگ ماگما

  یک چهارم تیوپ ماهگونی شرابی قرمز

  یک پیمانه پودر دکلره یاسی 

  دو بند انگشت واریاسیون بنفش

  اکسیدان ۶ درصد 

  پس از شستشو مو با آب و زدن ماسک مو داخل حمام و ماساژ مو و سپس شستشو نهایی کافی است. موهایتان را با سشوار صاف کنید. سرم آرگان بزنید. تا نتیجه کار را ببینید!.

  رنگ قرمز ماهگونی


   رنگ مو قرمز ترکیبی است. که بین قرمز و شرابی است که در سالیان اخیر جزو رنگهای مد سال بوده است. افزودن یک بند انگشت واریاسیون بنفش در رنگهای ترکیبی قرمز به خصوص اگر موهایتان را دکلره کرده اید. برای رفع زردی ضروری است.

  رنگ قرمز ترکیبی بدون دکلره


  یکی دیگر از انواع رنگ موی قرمز استفاده از این تونالیته بر روی موی دکلره نشده است. رنگ مو بدون دکلره برای رنگ قرمز صرفا مخصوص موهایی است که رنگ نشده اند. یا اگر رنگ شده اند. دارای رنگ های معمول قهو ه ای از پایه ۵ تا ۶ هستند. در غیر این صورت بایستی نحوه ی خنثی سازی رنگ ها و نحوه کاتالوگ خوانی را بدانید . تا بتوانید با ترکیب رنگهای لازم و واریاسیون ها رنگ های مزاحم را خنثی کنید.

  رنگ قرمز یاقوتی گیلاسی

  فرمول رنگ:

  پایه مو : موی رنگ نشده یا قهوه ای

  نصف تیوپ رنگ مو قرمز گیلاسی 

  ینصف تیوپ قرمز یاقوتی

  با یک بند انگشت واریاسیون آبی و بنفش 

  اکسیدان ۹ درصد

  برای کسانی که دنبال رنگ قرمز سیر هستند. توجه کنید بایستی یا مویتان رنگ نشده باشد. یا دارای پایه فندقی یا قهوه ای پایه 6 باشد. تا به یک رنگ یاقوتی شیک دست یابید. توجه کنید که در رنگ یاقوتی و قرمز یاقوتی تونالیته شرابی ماهگونی وجود دارد.

  رنگ تمشکی


  رنگ تمشکی را میتوان همان فرمول رنگ قرمز یاقوتی گیلاسی دانست. به میزان یک پنجم تیوپ رنگ انگوری پایه 4 را در خود دارد. در رنگ تمشکی میزان تونالیته بنفشی و شرابی به تونالیته قرمز غالب است.

  رنگ قرمز متمایل به صورتی  ( رنگ مو سرخابی )
  رنگ مو سرخابی این رنگ یکی از زیباترین و فوق العاده ترین رنگ های قرمز است. که اگر چند نکته را در مورد آن توجه کنید. فرمول بسیار زیبایی را حاصل می کند .

  اولا

  پایه مویتان بایستی یا 8 و 9 باشد. یا اصلا موهایتان را رنگ نکرده باشید.

  ثانیا

  مواد مناسب را با هم ترکیب نمایید.

  فرمول رنگ:

  یک پیمانه پودر دکلره رنگی رنگ موی سرخابی

  یک چهارم تیوپ رنگ مو ماگمای دنی وان 

  یک پیمانه پودر دکلره رنگی صورتی

  یک بند انگشت واریاسیون بنفش

  اکسیدان 6 درصد رنگ

  سیار زیبای رنگ مو سرخابی را حاصل می نماید.

  فرمول دیگر:

   نیم تا یک پیمانه پودر سرخابی

  رنگ مو صورتی

  اکسیدان 6 درصد بر روی موی پایه 8 و 9 به صورت رنگساژ کمک بگیرید تا به رنگ موی سرخابی برسید.

  رنگ موی سرخابی مخصوصا برای پوستهای تونالیته سفید و افرادی که زیاد اهل آرایش نیستند.  یا خانم هایی با چشمان روشن بسیار مناسب است. میتوان از رنگ موی سرخابی برای تکه های مش نیز استفاده نمود.

  رنگ موی قرمز بورگاندی


  این رنگ مو که در کاتالوگ ها معمولا با شماره ۶ و یا ۷ نمایش داده می شود.

   ترکیب یک سوم یاقوتی + دو سوم قرمز ماهگونی 

  اگر نتوانستید این رنگ را در یک تیوپ کامل و در کاتالوگ رنگ مورد نظر خود پیدا کنید. میتوانید با توجه به فرمول گفته شده و اکسیدان ۶ درصد و روی پایه ۸ دکلره به راحتی به رنگ موی قرمز بورگاندی دست یابید.

  رنگ موی قهوه ای قرمز


  رنگ موی قهوه ای قرمز بر روی پایه دکلره و یا حتی بدون دکلره و روی پایه 6 نیز قابل اجرا است. نکته ای که حائز اهمیت است اینست که پایه رنگ موهای شما قرمز و شرابی نباید باشد. تا به یک رنگ موی قهوه ای قرمز شیک دست یابید. 

  اگر موها پایه ۶ است. برای رسیدن به رنگ مو قهوه ای قرمز بهتر است که از یک سوم 6 قرمز و دو سوم 6 شکلاتی و اکسیدان 6 درصد کمک بگیرید. تا به رنگ موی قرمز قهوه ای شیک و گرمی دست پیدا کنید.

  فرمول رنگ:

  رنگ قرمز پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

    زیتونی 7 – یک چهارم تیوپ

  رنگ دودی 8 دودی – نصف تیوپ

  یک بند واریاسیون بنفش 

  اکسیدان 6 درصد

   نتیجه این خنثی سازی یک رنگ مو قرمز قهوه ای شیک باشد.

  برای رسیدن به رنگ موی قهوه ای قرمز تیره باید پایه ها را تیره انتخاب نمایید. اگر از روش خنثی سازی توسط رنگ موی زیتونی استفاده می کنید. باید پایه مو هایتان و رنگ انتخابی تیره تر باشد. اگر از رنگهای قرمز روی دکلره استفاده می کنید. پایه 5 و حتی 4 قرمز را برای اینکار انتخاب کنید.  موها را رنگساژ کنید. تا به یک رنگ موی قهوه ای قرمز تیره دست یابید.  

  رنگ قرمز روشن 
  این رنگ موی قرمز نیز بسیار زیباست.

  فرمول رنگ:

  رنگ قرمز هاناوایی – نصف تیوپ

  بلوند مسی قرمز – نصف تیوپ

   اکسیدان ۹ درصد

  یک بند انگشت واریاسیون بنفش و آبی

  رنگ قرمز فندقی


  فرمول رنگ:

  پایه مو : طبیعی یا قهوه ای

  سه چهارم تیوپ رنگ مو فندقی پایه 6

  یک چهارم تیوپ رنگ قرمز مارسالا 

  اکسیدان ۹ درصد 

  یک بند انگشت واریاسیون آبی و بنفش

  رنگ قرمز با دکلره


  کافیست پایه موهایتان را حداقل تا ۷ روشن کنید. سپس ترکیب های مختلف رنگ قرمز را بزنید نکته اساسی و مهم این است.  واریاسیون بنفش در رنگ شما ضروری است . اگر چنانچه کمی مسی یا نارنجی و هویجی در موی دکلره شده مشاهده شود. واریاسیون آبی ضروری می باشد.

  مدل رنگ مو مسی
  رنگ مسی جزو رنگهای خاص است. این رنگ می تواند چهره ی شما را خیلی تغییر دهد. اما در حقیقت این چهره برای پوست های سفید و به خصوص چشمان روشن مناسب است. اگر به رنگ مسی برنز، اندکی ماهگونی اضافه شود. توناژ زیبای ماهگونی، نارنجی رنگ مسی را بیشتر به سمت ماهگونی می رود. هم چنین اگر به رنگ مسی ، رنگ نسکافه ای یا شکلاتی اضافه گردد. رنگ شکلاتی با توناژ مسی به وجود می آید که توناژ نارنجی آن کمتر شده است.

   

  رنگ مو قرمز یاقوتی


  در پاسخ به سوال مخاطبان که رنگ یاقوتی چه رنگی است میتوانید برای رسیدن به رنگ یاقوتی از فرمول زیر استفاده کنید.

  فرمول رنگ:

  پایه ۷ دکلره-

  نصف تیوپ رنگ یاقوتی استیل

  نصف تیوپ ماگما دنی وان

  یک بند انگشت واریاسیون بنفش

  اکسیدان ۶ درصد

  فرمول رنگ بدون دکلره با موی گفته شده در بالا:

  نصف تیوپ رنگ یاقوتی استیل

  نصف تیوپ رنگ ماگما

  یک پیمانه کوچک پودر دکلره یاسی

  یک بند انگشت واریاسیون بنفش

  اکسیدان ۹ درصد

  رنگ مو شکلاتی فندقی

  فرمول رنگ با دکلره:

  پایه 7 دکلره

  رنگ شکلاتی پایه 7 – نصف تیوپ

  رنگ فندقی پایه 7 یک چهارم تیوپ

  رنگ دودی پایه 8 – یک چهارم تیوپ

  یک بند انگشت واریاسیون بنفش و آبی

  اکسیدان 6 درصد

  فرمول رنگ بدون دکلره:

  نصف تیوپ رنگ کاکائویی مارک استیل

  نصف تیوپ رنگ فندقی پایه 7

  یک بند انگشت واریاسیون آبی

  اکسیدان 9 درصد

  رنگ قرمز با هایلایت


  برای مش قرمز نیاز به پایه دکلره و استفاده از رنگهای گروه قرمز پایه ۷ و اکسیدان 6 درصد دارید. بد نیست که از رنگ 000 برای این ترکیب به میزان یک سوم تیوپ استفاه نمایید.

  فرمول رنگ زمینه با دکلره:

  پایه 7 دکلره

  زمینه شرابی پایه 7  نصف تیوپ

    نیم پیمانه پودر دکلره رنگی یاسی

  یک چهارم تیوپ ماگما

  دو بند انگشت واریاسیون بنفش

  اکسیدان 6 درصد

  فرمول رنگ هایلایت مسی:

  پایه 8 دکلره توسط مش فویلی یا سوزنی

  رنگ مسی پایه 6 یک تیوپ

  دو پیمانه پودر دکلره مسی

  اکسیدان 6 درصد

  رنگ صورتی قرمز

  فرمول رنگ با دکلره:

  پایه 8 دکلره 

  نصف تیوپ رنگ بلوند مسی قرمز استیل

  نصف تیوپ ماگما

  یک چهارم تیوپ قرمز هاوانایی استیل

  یک پیمانه پودر دکلره یاسی

  یک بند انگشت واریاسیون قرمز و بنفش

  اکسیدان 6 درصد

  رنگ موی سرخابی عروس


  شاید برایتان جالب باشد. خیلی اوقات قرار دادن ترکیب مناسب رنگ قرمز ترکیبی برای عروس چهره عروس را بی نظیر می کند. مخصوصا اگر قرمز سرد باشد. یعنی در ترکیب قرمز – رنگ شرابی و ماهاگونی به کار برده شود.

  رنگ موی زرشکی


  برای رسیدن به رنگ موی زرشکی میتوانید از رنگهای قرمز گروه 5 و یا قرمز مارسلا دنی وان و اکسیدان 6 + یک بند واریاسیون قرمز استقاده که تا به یک رنگ مو زرشکی زیبا دست یابید. پایه موهای شما باید 7 یا 8 باشد.

  در پایان یادتان باشد که رنگ مو ترکیبی قرمز همواره نتیجه ای مطلوبتر و زیباتر از به کار بردن تکی یک شماره از رنگ قرمز را دارد. برای خرید همه مدل رنگ قرمز می توانید از اینجا رنگ قرمز خرید نمایید.


 • تهیه و تنظیم توسط آموزشگاه آفریده
  تماس : 09337056033
  انتشار مطلب در :